Hamilton zadba o realizm w Project CARS 2

Slightly Mad Studios zabiera się za kontynuację Project CARS i zapewnia, że po raz kolejny doświadczymy niesamowitego realizmu podczas gry.

Project CARS 2 zostało oficjalnie zapowiedziane w zeszłym miesiącu i jeśli chcecie przypomnieć sobie, czym ma zaskoczyć druga część wyścigów oraz poznać kilka szczegółów, zapraszamy do tego newsa.

Twórcy wyjawiają teraz, że utalentowany kierowca wyścigowy Nicolas Hamilton również przy Project CARS 2 będzie służył swoimi radami na temat zachowania się samochodów na trasie. Wesprze on zespół programistów oraz odpowie na pytania, które zadamy poprzez oficjalne forum World of Mass Development.

Jestem strasznie szczęśliwy, że mogę być częścią zespołu, który pracuje nad Project CARS 2. Kiedy po raz pierwszy dołączyłem do Slightly Mad Studios w 2012 roku i wspierałem prace nad pierwszą częścią wyścigów, było to dla mnie spełnieniem marzeń i naprawdę ciekawym doświadczeniem. Mam nadzieję, że dostarczymy wam kolejny wspaniały produkt – wyznaje Nicolas Hamilton.

Dajcie znać, czy Project CARS spełnił Wasze oczekiwania i czego oczekujecie po sequelu wyścigów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.