Gracze odkryli jak zagrać w niedostępny tryb Halo Infinite

halo infinite zwiastun kampanii
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Chcielibyście zagrać w najnowsze Halo Infinite ze znajomymi, ale nie możecie doczekać się premiery trybu co-op? Nic straconego – mamy na to sposób.

Nie wiadomo czy dziwaczna metoda wynika z niedbalstwa, czy… zapominalstwa?

Kooperacja w Halo Infinite już jest

Choć nie sposób odmówić grze zawartości i atrakcji dla graczy na premierę, fanów niejako rozczarował fakt, iż tryb kooperacji zostanie dodany dopiero później. Deweloperzy tłumaczą się chęcią jego dopracowania. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale spodziewamy się, że nastąpi wraz z zakończeniem sezonu 1., czyli w maju 2022 roku.

Niecierpliwi gracze już teraz znaleźli sposób na dostanie się do gry we dwie osoby. Co trzeba zrobić? To dość proste. Musimy rozpocząć grę w trybie offline, podłączyć drugi kontroler i dopiero wtedy zalogować się na konto Xbox. Następnie należy zacząć grę z kontrolerem 1, aby nacisnąć „start” i później „wstecz”. Na końcu wciskamy „start” na kontrolerze 2, a gra dzieli się na split-screena i pojawia się postać drugiego gracza.

Skoro metoda działa teraz, oznacza to, że deweloperzy przygotowali ten tryb wcześniej, ale z jakiegoś powodu go zablokowali. Być może pojawiały się rażące bugi czy problemy z balansem rozgrywki? Ciężko powiedzieć, ale fani być może odkryją ten powód sami.

Oprócz co-op, do gry trafi także Kuźnia, czyli specjalny tryb pozwalający na tworzenie własnych map i rozgrywek. Hm… ciekawe, czy już teraz obecny jest w plikach gry…

Przypominamy także, że niedługo do gry powinien trafić specjalny event świąteczny wraz z nowymi przedmiotami i wyzwaniami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie