Halo Infinite hełm

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Halo Infinite multiplayer dostępne już teraz! Przedwczesna premiera niespodzianką Xbox

Microsoft potwierdził, że Halo Infinite zadebiutuje dużo wcześniej, niż zakładano. Gigant z Redmond zgotował graczom nie lada niespodziankę na swoje 20-te urodziny.

W trakcie świętowania okrągłej rocznicy powstania marki potwierdzono, że multiplayer najnowszego Halo jest dostępny już od teraz. Gra pierwotnie miała ukazać się 8 grudnia, ale możecie ją uruchomić w tym momencie. Oczywiście jeśli wykonaliście pobieranie wstępne na swojej konsoli Xbox. PeCetowcy muszą jeszcze pobrać i zainstalować wszystkie niezbędne pliki.

Halo Infinite ogracie na Xbox Series X oraz S, Xbox One i PC. Jest także dostępne w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Naszą zapowiedź gry znajdziecie w tym miejscu. Jeśli nie wiecie jeszcze, czy jest to tytuł dla Was, być może pomożemy ten artykuł pomoże Wam zdecydować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%