Do Halo Infinite może zawitać ciekawy tryb. Pierwsza poszlaka wskazuje szybką premierę

Halo Infinite - czerwony żołnierz niesie flagę
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

W plikach gry Halo Infinite natrafiono na ślady trybu hordy. Jeśli domysły graczy się potwierdzą, oprawcami w nim będzie rasa the Flood, którą powinni kojarzyć fani poprzednich części.

Małe dochodzenie w tej sprawie przeprowadził serwis Forbses, który pozbierał ostatnie przecieki dotyczące Halo Infinite. Rozpoczynając od sierpniowego filmiku z Reddita, gdzie można usłyszeć wyciągnięte z plików gry linijki głosowe. Te zdecydowanie dotyczą trybu infection i/lub trybu hordy ze wspomnianą wcześniej rasą.

Teraz przenieśmy się do września, kiedy to na YouTube pojawiły się kolejne kwestie nagrane przez spikera znanego każdemu graczowi serii. Tutaj tym bardziej słowa wskazują na ponowne pojawienie się Flood i wykorzystanie ich w specjalnym trybie hordy. Przyznajcie, że dziwnie by było nagrać aż tyle kwestii, które nie byłyby potem wykorzystane w grze, prawda?

Pozostając w temacie Halo Infinite, o którym ostatnio jest dość głośno w mediach, mogliście przegapić któryś z innych naszych tekstów na temat tej produkcji. Wiedzieliście, że z dostępnością Xbox Series X jest na tyle źle w niektórych częściach świata, że do zawodów esportowych musiano użyć devkitów. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie