Bałwanek i czapka Mikołaja w Halo Infinite. Już dziś start zimowego wydarzenia

Bałwanek i czapka Mikołaja w Halo Infinite. Już dziś start zimowego wydarzenia
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Halo Infinite doczekało się kolejnego, po Fracture: Tenrai wydarzenia. Tym razem event jest ściśle związany z zimą i zbliżającymi się Świętami.

Najnowsze Halo przyciągnęło przed ekrany sporo graczy, ale jak ich utrzymać? No, limitowanymi wydarzeniami, rzecz jasna!

Halo Infinite z eventem Winter Contingency

343 Industries wypuściło darmowy komponent multiplayer do najnowszej części Halo, który z miejsca stał się hitem. Choć sporo graczy narzekało na pewne bolączki, twórcy robią, co mogą, aby je naprawić. No i wprowadzają kolejne nowości.

Zimowe wydarzenie związane bezpośrednio ze Świętami Bożego Narodzenia było pewne, ale deweloperzy nie kwapili się do udzielenia zbyt wielu szczegółów. Teraz już wiemy, że Winter Contingency ruszy już dziś, czyli 21 grudnia 2021 roku! Kiedy? Zgaduję, że około 19:00.

Na powyższym trailerze możecie obejrzeć krótką zajawkę tego, co przygotowali twórcy. Wieczorem spodziewamy się większej liczby informacji o nowościach, na jakie mogą liczyć gracze. Czy dostaniemy nowe skórki? To na pewno – w tym bałwana, czapkę Mikołaja i rogi renifera. Nowe tryby? No, tego jeszcze nie wiemy. Pozostaje nam czekać na oficjalny start i przekonamy się sami.

Poniżej przedstawiamy materiały, które wcześniej wyciekły dzięki uprzejmości profilu Halo Infinite News na Twitterze. Zapowiada się ciekawie, ale pytanie pozostaje – co dostępne będzie za darmo, a za co będziemy musieli płacić?

Źródło: HALO INFINITE News  na Twitterze
Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie