Hełmy z irokezem i mnóstwo neonów. Nowe wydarzenie w Halo Infinite

halo infinite cyber showdown hełm z irokezem i wizjer
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Do Halo Infinite zawitać ma nowe wydarzenie. Po drugiej części Fracture: Tenrai twórcy ogłosili oficjalnie Cyber Showdown. Dostaliśmy nawet teaser.

Nowe „kosmetyki” znów podzielą graczy…

Halo Infinite z wydarzeniem Cyber Showdown

Ileż przecieków już na temat przyszłości Halo Inifnite było – nie sposób zliczyć. Twórcy jednak nie zdają się nimi przejmować, gdyż ochoczo je potwierdzają. Tym razem za sprawą krótkiego, acz urokliwego teasera. Szkoda tylko, że wielu nowych informacji w nim nie znajdziemy.

Tak, jak wcześniej zapowiadano (a leakerzy wskazywali wielokrotnie), po drugiej części Fracture: Tenrai gracze najnowszego Halo mogą liczyć na Cyber Showdown. Nowe wydarzenie, zgodnie z nawą, zdaje się nawiązywać do lekko cyberpunkowej estetyki, a przynajmniej na to wskazuje wieńczący materiał wideo obrazek.

343 Industries nie podzieliło się jednak absolutnie żadnymi szczegółami. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami – tym razem wyróżnione mają być tryby Capture the Flag i Slayer. Ponoć możemy spodziewać się nowości w tym aspekcie, czyli trybów Attrition i klasycznego King of the Hill. Może w końcu pojawi się oczekiwany tryb hordy? Wraz z wydarzeniem mamy dostać łatkę naprawiającą problem z Big Team Battle, które dla wielu graczy (w tym i dla mnie) wciąż nie działa. Z pewnością za to możemy założyć, iż kolejne przedmioty do zdobycia ponownie podzielą graczy. Na materiałach da się zauważyć cyber-irokeza… Jak dla mnie – w sumie bomba!

Wydarzenie ma ruszyć już w najbliższy wtorek, o godzinie 18:00 czasu polskiego. Nie wiemy, ile może potrwać, ale plotki wskazują na zakończenie 31 stycznia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie