Halloween w Overwatch już wystartował. Gra przekracza kolejny ważny próg!

Nowe wydarzenie sezonowe.

Do 1 listopada na serwerach Overwatch ma miejsce specjalne wydarzenie z okazji Halloween. Dotyczy to gry w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox OnePrzemierzajcie nawiedzone ulice Hollywood, poszerzajcie swoje kolekcje o halloweenowe łupy i poznajcie mrożącą krew w żyłach opowieść w pierwszej w historii bójce kooperacyjnej – zachęcają deweloperzy na oficjalnej stronie gry przedstawiając świeżutki zwiastun, który prezentujemy poniżej.


Blizzard informuje ponadto, że Overwatch przekroczył kolejny ważny próg, jeśli chodzi o liczbę graczy. Deweloperzy podają, że w ich grę bawi się już ponad 20 milionów osób, zatem świętowanie halloweenowych atrakcji staje się jeszcze słodsze. Oto, jak opisano je na stronie Overvatch:

Nowości w skrzynkach

Począwszy od 11 października wszystkie skrzynki z łupami zostaną zastąpione wypełnionymi po brzegi dyniowymi lampionami, w których znaleźć można ponad 100 nowych, kosmetycznych cudeniek! Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, każda skrzynka z łupami zakupiona lub zdobyta od teraz aż do końca tego wydarzenia będzie zawierać przynajmniej jeden element z naszej kolekcji Halloween 2016. Znajdziecie wśród nich portrety profilowe, graffiti, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań, skórki i wiele innych! Zawartość każdej halloweenowej skrzynki z łupami jest losowa, ale przez cały czas trwania wydarzenia można dzięki kredytom odblokowywać kolejne upiorne modyfikacje dla bohaterów.

HalloweenTerror2016-Items-Animated_OW_Embedded_JP_600x600.gif

Po odblokowaniu halloweenowego elementu pozostaje on w kolekcji na zawsze, co oznacza, że można wyglądać przerażająco przez cały rok! Musicie jednak pamiętać, że cała kolekcja zniknie ze sklepiku zaraz po zakończeniu wydarzenia, 1 listopada, dlatego odpalcie swoją ulubioną maszynę do grania i bierzcie się do roboty zanim będzie za późno!

Zemsta  dr. Złomensteina

To pierwsza w historii, kooperacyjna bóka PvE. Wraz z trzema innymi graczami stawcie czoła całej menażerii upiornych przeciwników, wliczając w to samego dr. Złomensteina, jego potwora, Dyniarza, tajemniczą czarownicę oraz istną armię złomników.

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/OJ2HO492VPU91476180478411.gif

Przedstawiona historia opowiada o losach dr. Jamisona Złomensteina, wynalazcy i naukowca, który niegdyś służył Lordowi Adlersbrunn. Marzeniem Złomensteina było stworzenie sztucznego życia, jednak Lord Adlersbrunn wyśmiał naukowca i jego badania, po czym zwolnił go ze służby, nazywając głupcem. Urażony tym Złomenstein poprzysiągł udowodnić lordowi swoje racje. Kiedy na jego progu stanął niespodziewany gość, oferując mu klucz do udoskonalenia jego dzieła, narodził się Potwór Złomensteina.

Gracze będą mogli wybrać jedną z postaci: alchemiczkę (Ana), łucznika (Hanzo), rewolwerowca (McCree) lub żołnierza (Żołnierz-76), by następnie stanąć w obronie zamku Adlersbrunna przed najazdem Dr. Złomensteina. Bohaterowie będą musieli współpracować, by wypracować strategię na powstrzymanie nie tylko jego makabrycznej świty, ale również kolejnych fal nacierających złomników.

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

20 Shares
Share20
+1
Tweet