Będzie brutalnie i może nawet strasznie. Zobaczcie ostatni zwiastun Halloween Kills

Halloween Kills - zdjęcie
Filmy i seriale

W sieci opublikowano ostatni zwiastun Halloween Kills. Kontynuacja historii Michaela Myersa prezentuje się bardzo przyzwoicie.

Fani klasycznych serii horrorów mają przed sobą bardzo udane miesiące. Niedawno zapowiedziano nowe Paranormal Activity, w produkcji znajduje się kolejna Teksańska masakra, a w tle majaczy już kontynuacja Halloween.

Według mnie szykuje się całkiem mocny sequel. Halloween Kills to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej odsłony serii, w której ponownie ujrzymy parę znajomych twarzy i masek. Choć Michaela Myersa można kochać lub nienawidzić, nowe Halloween zapowiada się na całkiem kompetentny slasher. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez wielkiego zawodu.

Najnowsza odsłona morderczych zmagań Michaela Myersa ma zadebiutować 15 października bieżącego roku. Film obejrzymy w kinach i na platformie Peacock TV. Niewykluczone, że pojawi się też na innych platformach streamingowych.

Za reżyserię odpowiada David Gordon Green, który pracował też przy poprzedniej części. Scenariuszem zajął się Green, Danny McBride i Scott Teems. W rolach głównych zobaczymy Judy Greer, Antony’ego Michaela Halla, Kyle Richards, oraz oczywiście Jamie Lee Curtis.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie