CD Projekt RED ogłasza nowy sezon, tematyczne nagrody i zmiany w rangach

Ważne wieści dla osób, które lubią przyciąć partyjkę w Gwinta.

Pisaliśmy dzisiaj o ogromnej aktualizacji Gwinta, lecz to nie jedyne wieści, które powinny dzisiaj zainteresować fanów wiedźmińskiej karcianki. 9 lutego to również początek Mahakamskiego Sezonu rozgrywek rankingowych.

CD Projekt RED podkreśla, że od teraz każdy sezon rozgrywek rankingowych będzie miał własny temat oraz tożsamość, a co za tym idzie, tematyczne nagrody.

Co do nagród za sezon — po przejściu na system miesięcznych sezonów rankingowych postanowiliśmy dostosować nagrody do krótszego czasu rozgrywek. Od teraz ramki i tytuły będą dostępne za zdobycie rang 10, 15 i 20, a awatary dostaną gracze osiągający rangi 10 i 20, oraz osoby znajdujące się wśród najlepszych 10,000 graczy danego sezonu. Szczegóły znajdują się w poniższej tabelce – czytamy na stronie Gwinta.

Ponadto postanowiono zmienić wymogi MMR potrzebne do osiągnięcia konkretnych rang. Poniżej znajdziecie również tabelkę ze szczegółowymi wymaganiami dla Sezonu Mahakamskiego. Przed Sezonem Niedźwiedzia (który rozpocznie się w marcu, czyli za około 3 tygodnie) REDzi ponownie ocenią działanie systemu MMR.

Gwint
Gwint

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.