10 nowych kart w Gwincie i ważne zmiany zapowiedziane przez CD Projekt RED

Wczorajszy streaming RED-ów dostarczył nam kilku ciekawych wieści o karciance Gwint. Zobaczcie 10 nowych kart oraz inne nowości, które wkrótce zawitają do gry.

Jeśli nie mieliście okazji oglądać pokazu nowości na żywo, mamy dla Was szybkie podsumowanie. Głównym daniem są oczywiście nowe karty do Gwinta. W poniższej galerii znajdziecie całą dziesiątkę. Gwint dostanie też kilka innych nowości.

Gwint – nadchodzące zmiany:

Dowiedzieliśmy się również, że obecny sezon Gwinta zostanie zakończony 28 lutego. Tego samego dnia Gwint wzbogaci się o świeżutki tryb Arena, gdzie rozegranie jednej sesji będzie nas kosztowało 150 sztuk złota, a każda sesja potrwa do dziewięciu zwycięstw lub trzech porażek. Nowe karty są przeznaczone głównie do wspomnianego trybu Arena. Na arenie będą również organizowane w późniejszym czasie różne wydarzenia ze specjalnymi zasadami, np. będziemy mogli wybrać karty jedynie dwóch frakcji.

Jeśli chodzi o Wojny Frakcji w Gwincie, tutaj również obiecano zmiany. W następnym wydarzeniu tego formatu zobaczymy licznik zwycięstw, który na bieżąco pokaże nam aktualny postęp. Ponadto nagrody za Wojny Frakcji będą przyznawane natychmiast po ich zdobyciu, zamiast po zakończeniu wydarzenia.

Nowy patch do Gwinta nadejdzie 28 lutego i oprócz powyższych zmian możemy spodziewać się pomniejszych poprawek i ulepszeń w grze.

Gwint – nowe karty:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.