CD Projekt RED przedstawia kolejne zmiany w Gwincie. Dotyczą nagród i punktów rankingowych

Jesteście zadowoleni z takich zmian?

Przed świętami studio CD Projekt RED wypuściło największą w historii Gwinta aktualizację, a w styczniu na graczy czekają kolejne zmiany. Oto komunikat polskiego dewelopera:

Obecny sezon rankingowy zakończy się 8 stycznia (poniedziałek) w południe polskiego czasu!

Nowy, jednomiesięczny sezon rozpocznie się dzień później, we wtorek 9 stycznia w południe. Od tej pory sezony rankingowe będą trwały 1 miesiąc (zamiast 2). W związku z tym nagrody za koniec sezonu zostały uaktualnione.

Kolejna zmiana dotyczy punktów rankingowych. Od tej pory ilość punktów rankingowych wszystkich graczy po zakończeniu sezonu zostanie zmniejszona o 50% (z wyłączeniem graczy, którzy nie rozegrali ani jednej gry rankingowej w danym sezonie – ilość ich punktów nie ulegnie zmianie). Oznacza to, że zaczniecie nowy sezon z ½ swoich punktów, zamiast ⅓ .

Ponadto gracze nie będą otrzymywali już nagród za pominięte rangi.

Ranking Pro Ladder zakończy się w środę 3 stycznia, w południe czasu polskiego. Następnie nastąpi krótka przerwa, podczas której punkty Crown Points dla 200 najlepszych graczy Pro Ladder zostaną rozdane.

Gracze pragnący wziąć udział w kolejnym sezonie Pro Ladder muszą uzyskać 21 rangę w grze rankingowej przed południem 3 stycznia. Osoby, które osiągną rangę 21 między 3 a 8 stycznia zakwalifikują się do kolejnego sezonu Pro Ladder, który rozpocznie się w marcu.

Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.