Nagrody, kluczowe zmiany i nowości w Gwincie. Będzie prezentacja na żywo

Co nowego szykuje CD Projekt RED?

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana doczeka się wkrótce kolejnej aktualizacji, lecz zanim to nastąpi, wszystkie planowane zmiany zostaną omówione podczas specjalnego wydarzenia.

W czwartek, 18 maja, o godzinie 19.00 czasu polskiego będziemy omawiać nadchodzącą aktualizację, rozmawiać o nagrodach za sezon i na koniec zamkniętej bety. Pokażemy też kluczowe zmiany i nowości! – czytamy na oficjalnym forum Gwinta.

Jeśli nie chcecie niczego przegapić, jutro o wspomnianej godzinie zajrzyjcie na profil Gwinta w serwisie Facebook, gdzie prowadzona będzie relacja.

Gwint na tabletach i smartfonach? Może o tym świadczyć…

CD Projekt RED pokłada wielkie nadzieje w Gwincie, wersja mobilna jest zatem jak najbardziej prawdopodobna. Dotychczas polski deweloper nie powiedział jednak wprost, czy i kiedy GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana zostanie udostępniony na urządzeniach przenośnych. Póki co, karcianka w wersji beta jest dostępna na dużych sprzętach, czyli komputerach PC oraz konsoli Xbox One, choć również właściciele PlayStation 4 mieli okazją ją wypróbować.

Co z wersją przenośną? Warto zwrócić uwagę na jedno z ogłoszeń o pracę, które pojawiło się na oficjalnej stronie CD Projekt RED. Deweloper poszukuje nowych rąk do pracy nie tylko przy Cyberpunk 2077, o czym pisaliśmy wczoraj, lecz rozgląda się też za osobą, która zna się na procesie tworzenia gry mobilnej na systemach iOS, Android i Windows Phone 8. 

Czyżby rozpoczynały się prace nad mobilną wersją GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana? Rynek urządzeń przenośnych jest olbrzymi, zatem bardzo możliwe, że deweloperzy zajrzą również do kieszeni posiadaczy telefonów i smartfonów.

Pamiętajcie jednak, że żadne informacje na ten temat nie zostały potwierdzone przez REDów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.