GWINT jedynie na platformie GOG? Jutro drugi dzień testów!

GWINT jedynie na platformie GOG? Jutro drugi dzień testów!
Newsy PC

Przygotujcie się na kolejne starcie z serwerami.

Kilka dni termu gracze czekający na GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana mogli wziąć udział w zamkniętych testach beta produkcji. Kto się nie załapał, ma szansę stanąć na polu walki już jutro. Na wiedźmińskim forum pojawił się komunikat w tej sprawie (całość cytujemy poniżej), który zdradza m.in., że podczas nadchodzących testów pojawią się zupełnie nowe frakcje i talie.

Jeden z graczy dopytuje również poprzez wiedźmińskie forum, czy GWINT wyjdzie poza platformę GOG Galaxy, trafiając np. na Steam. – Pracujemy nad tym, aby GWINT był dostępny dla jak największej liczby graczy, ale jest za wcześnie, żeby mówić o szczegółach – odpowiada Marcin Momot.

Jak zatem widzicie, pewnie na GOG się nie skończy, lecz na konkrety musimy jeszcze poczekać.

Tak polski deweloper zaprasza na udział w testach beta GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana:

Serwery wciąż niepowstrzymane. Czy ludzkość czeka zagłada?

Gwint - czas na kolejne starcie!
Gwint – czas na kolejne starcie!

W miniony piątek doszło do pierwszego starcia pomiędzy armiami Ludzkości oraz Serwerów. Seria potyczek zakończyła się zwycięstwem Serwerów, które kontynuują swój marsz w kierunku centrum Internetów. Poprosiliśmy o komentarz obydwie strony.

“Spodziewaliśmy się czegoś więcej po ludziach. Serwery górą!”, powiedział Klaster Serverów. Po chwili dodał: “we Wtorek ostatecznie pokonamy ludzkość w decydującej bitwie!”.

“Będziemy brać jeńców i podkręcać ich nie zapewniając wystarczającego chłodzenia.”

“Pozostałych zamkniemy w sali gimnastycznej i każemy im śmigać poniżej 60 klatek na sekundę.”

Przedstawiciel ludzi zapewnia, że na wtorkową bitwę dowództwo armii Ludzkości przygotowuje zupełnie nowe frakcje i talie.

“Przygotowujemy zupełnie nowe frakcje i talie”.

“Będziemy atakować w innych godzinach niż poprzednio i planujemy też rekrutację nowych żołnierzy — Serwery muszą zginąć!”.

Drugi dzień Serwery muszą zginąć! — technicznego stress testu serwerów GWINTA — rozpocznie się 27 września o 20.00 czasu polskiego i potrwa do 00.00.

Widły do obrony bliskich oraz więcej informacji dostępne jest na stronie https://www.playgwent.com/pl/killtheservers.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie