Wielka nowość w grze od CD Projekt RED

Jesteście ciekawi, co nowego dostaniemy wraz z otwartą betą Gwinta? Oglądajcie.

Niedawno CD Projekt RED zorganizował specjalny pokaz poświęcony nadchodzącym w Gwincie zmianom. Tytuł wejdzie 24 maja w etap otwartej bety na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Oznacza to również sporo zmian w samej rozgrywce.

Jeśli ominęła Was prezentacja na żywo i nie macie czasu, by siedzieć kilkadziesiąt minut przed monitorem oglądając jej zapis, zerknijcie na poniższy materiał, w którym Jason Slama, Lead Programmer Gwinta, oraz Marcin Momot, Community Lead w CD PROJEKT RED, wyjaśniają niektóre z nadchodzących zmian w GWINCIE: Wiedźmińskiej Grze Karcianej.

Kiedy pojawią się nowe karty Premium? Jak zmieni się proces ich tworzenia z poziomu kolekcji? Co zmieni się w nagrodach za postępy w grze?

Wszystkie odpowiedzi poniżej:

Pozostało kilka dni do testów wiedźmińskiej gry

Publiczna beta GWINT Wiedźmińska Gra Karciana rozpocznie się 24 maja i dostępna będzie na PC oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4. – Publiczna Beta to kolejny etap tworzenia GWINTA, do udziału w którym zapraszamy wszystkich graczy – tych, którzy byli z nami do tej pory oraz osoby, dla których będzie to pierwsza okazja do zagrania w wiedźmińską karciankę – zachęca Benjamin Lee, Development Director z CD PROJEKT RED. – Nie możemy się doczekać, by wspólnie z Wami wszystkimi dalej rozwijać GWINTA – dodaje Lee.

Prezentacja Publicznej Bety w języku angielskim odbędzie się dziś (17 maja) o 21:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED w serwisie Twitch.

Aby zapewnić wszystkim graczom równe szanse na starcie Publicznej Bety, dotychczasowe kolekcje kart oraz postępy zostaną zresetowane. Za udział w Zamkniętej Becie gracze otrzymają Beczki z Kartami oraz inne nagrody.

Od 22 do 24 maja serwery GWINTA będą niedostępne ze względu na prace konserwacyjne, które mają na celu przygotowanie gry do startu Publicznej Bety.

Źródło: CD Projekt RED

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.