Gwint na Androida z datą premiery i prezent od REDów

Posiadacze urządzeń przenośnych z systemem Android w końcu będą mogli zagrać w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Jest data premiery, wstępna rejestracja i specjalny upominek od CD Projekt RED.

Dobre wieści dla tych wszystkich miłośników karcianek, którzy mają telefon lub tablet z systemem Android. CD Projekt RED w końcu ujawnia, kiedy dostarczy Gwinta na wspomniany system. A stanie się to już w przyszłym miesiącu.

Gwint na Androida – data premiery

Polski deweloper informuje, że GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana zostanie wydany na Androida 24 marca. Gra będzie dostępna za darmo w sklepie Google Play.

Otwarto już wstępną rejestrację do gry, zatem chętni mogą tego dokonać przechodząc pod ten adres. Każda osoba, która tego dokona, otrzyma specjalny prezent od REDów, który odbierzemy po premierze gry. Dzięki rejestracji, otrzymasz powiadomienie w momencie kiedy GWINT stanie się dostępny na Google Play, a także specjalny awatar Cesarski Golem — zostanie on dodany do Twojej kolekcji kiedy zainstalujesz i uruchomisz GWINTA na urządzeniu z Androidem. 

Tak wygląda wspomniany prezencik:

Gwint – prezent za wstępna rejestrację.

Na koniec twórcy Gwinta podają, że wersja karcianki na Androida pozwala na cross-play z graczami PC i iOS, a także dzieli postępy oraz zakupy z kontem GOG.COM.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: