GTA VI “w końcowej fazie produkcji”. Na takie wieści czekali fani

GTA VI w
Newsy PC PS5 Xbox Series

Rockstar Games miał ostatni poprosić pracowników o powrót do biur. Choć nie są oni zadowoleni, GTA VI wchodzi w końcowy etap prac.

Premiera nowego GTA VI w 2025 roku, o ile tylko uda się ukończyć i dopracować grę na czas. Przy tak wielkim projekcie nie ma się co dziwić, że twórcy najpewniej włożą sporo wysiłku w eliminowanie bugów, łatanie problemów i upewnienie się, że optymalizacja stoi na odpowiednim poziomie.

GTA VI zmierza ku końcowi!

Jak informuje na łamach Bloomberg branżowy specjalista Jason Schreier, Rockstar Games miał ostatnio poprosić swoich kluczowych pracowników o powrót do biur w formie pracy stacjonarnej. Oczywiście spora część z nich nie jest zadowolona. Niemniej dla graczy to świetna wiadomość, bo oznacza, że GTA VI faktycznie może dążyć do wydania w następnym roku!

Rockstar Games prosi wszystkich swoich pracowników o powrót do biura przez pięć dni w tygodniu, począwszy od kwietnia, ze względów bezpieczeństwa i produktywności, gdy wkraczają w ostatni etap prac nad Grand Theft Auto VI. Pracownicy nie są zachwyceni.

– informuje Jason Schreier

Oznacza to więc, że nowe Grand Theft Auto ma wchodzić w końcowy etap produkcji. Jednocześnie sugeruje, że być może uda się dotrzymać oczekiwanego terminu wydania. Niedawno pojawiły się plotki, wedle których potencjalny hit nie trafi na rynek dopiero w roku fiskalnym 2026. To znaczy okres od kwietnia 2025 roku. Śmiało można zakładać, że chodzi o ostatnie miesiące roku, na przełomie września – grudnia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie