Tak rusza się aktorka z GTA VI? Ma wcielić się w główną bohaterkę

GTA VI - nagranie z rzekomą aktorką z gry hitem sieci
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci popularny stał się film z treningu Manni L. Perez. Niby nic, ale to właśnie ta aktorka ma rzekomo wcielić się w postać Lucii w GTA VI.

GTA VI stało się już teraz gigantycznym hitem, choć oprócz wielu niesprawdzonych przecieków (jak choćby tego o długości rozgrywki) i oficjalnego trailera nie wiemy o grze nic. Fani nie są nawet pewni, kto wcieli się w główne role – Jasona i Lucii. Do tej pory seria GTA, jak i zresztą Red Dead Redemption także, odznaczały się stojącym na wyjątkowo wysokim poziomie dubbingiem. Aktorzy głosowi często nie są tam największymi gwiazdami, ale z pewnością stają się nimi, gdy tylko kolejna gra Rockstara zadebiutuje.

Aktorka z GTA VI twerkuje w internecie

Podobnie może być w przypadku Manni L. Perez, czyli domniemywanej aktorki, która ma wcielić się w Lucię. Czy to prawda? Wiele źródeł w internecie tak sądzi, a mają ku temu bardzo sensowne argumenty. Oprócz dość oczywistego podobieństwa i powiązań z innymi aktorami głosowymi Rockstara (jak i samym Rockstarem, bowiem wystąpiła w GTA V w nieznaczącej roli), jej głos brzmi niemal identycznie, jak głos na zwiastunie.

Teraz w sieci pojawiło się nagranie z aktorką, która jest na… treningu. Wiem, wiem, brzmi to niedorzecznie, ale z jakiegoś powodu stało się bardzo popularne. Też czuję się jak „creep” na siłowni, ale z kronikarskiego obowiązku zmuszony jestem do podzielenia się nagraniem. Dla wielu fanów stanowi ono także kolejny dowód na to, iż właśnie Perez to Lucia z GTA VI.

Aktorka za pośrednictwem swojej aktorskiej i internetowej działalności promuje zdrowy i sportowy tryb życia. Myślcie o tym, jak chcecie, ale dla mnie stanowi to niejako sugestię, iż może ona także w pełni wcielić się w Lucię. Oznacza to, iż Perez nie tylko podłoży jej głos, ale i ją „zagra”, w sesjach motion-capture. Nagranie z twerkującą aktorką wcale tego nie dowodzi, ale jednak jest to dość mocna sugestia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie