Ta aktorka wciela się w Lucię w GTA VI? Gracze mogli odkryć sekret Rockstara

GTA VI - gracze twierdzą, że odkryli aktorkę, która wciela się w Lucię
Newsy PC PS5 Xbox Series

Istnieje spora szansa na to, że wiemy już, jaka aktora wciela się w postać Lucii z GTA VI. To jedna z dwójki głównych bohaterów, jakimi przyjdzie nam kierować.

Rockstar Games milczy w kwestii doboru aktorów głosowych do GTA VI. Gracze od dawna sądzą, że w jednego z protagonistów, Jasona, wcielił się aktor mocno „sugerujący”, że jest powiązany z grą. Nie są to jednak potwierdzone informacje, a wyłącznie domysły. Na domiar złego, domniemany Jason może próbować wybić się na spekulacjach. Teraz jednak pojawiły się sugestie dotyczące aktorki Lucii, które brzmią znacznie bardziej sensownie.

GTA VI – czy to aktorka Lucii?

Fani gry twierdzą, że jest nią Manni L. Perez. Aktorka jest dość podobna do swojego wirtualnego odpowiednika ze zwiastuna gry, a do tego jej głos brzmi niemal identycznie. W sieci pojawił się fragment wywiadu, w którym Perez twierdzi, że jest zaangażowana w „duży projekt”, ale nie może zdradzać szczegółów ze względu na NDA. Wiele osób uważa, że chodzi właśnie o GTA VI.

Co więcej, aktorka występowała już m.in. w jednym z odcinków Law & Order: SVU, wraz z Rogerem Clarkiem (aktorem z Red Dead Redemption 2). W serialu dało się zobaczyć także Stevena Ogga (Trevor z GTA V) czy Neda Luke’a (Michael z ostatniego GTA). Rockstar słynie więc z tego, że niejako „pożycza” gwiazdy z seriali kryminalnych, więc angaż Perez nie byłby niczym zaskakującym. Aktorka rzekomo występowała także w „piątce”, lecz jej rola była dość mała.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie