Uwielbiany aktor z GTA V powróci w GTA VI? Wymowne słowa gwiazdora

GTA VI z zupełnie nowym systemem transportu | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ned Luke w GTA V wcielał się w postać Michaela De Santa. Niektórzy wierzą, że właśnie dostaliśmy potwierdzenie jego powrotu w GTA VI.

Od razu zaznaczę, że ponownie mówimy o domysłach społeczności, choć tym razem opierają się oni na kawałku wywiadu z Nedem Luke’iem. W sumie nawet nie dziwię się, że wysnuli taki wniosek, choć z drugiej strony nie zostało też nic jednoznacznie potwierdzone. Fani podtrzymują, że brak zaprzeczenia to też jakaś forma potwierdzenia.

Michael De Santa w GTA VI?

W każdym razie na horyzoncie majaczy coraz więcej informacji o GTA VI. Gdy Rockstar Games pokazało szalenie popularny zwiastun, gracze poczuli się spełnieni. Teraz wiemy, na co możemy czekać i mniej więcej jak długo trzeba czekać. Konkretów o nowej odsłonie kultowej serii Grand Theft Auto nie ma, więc nic dziwnego, że fani czują się wręcz zobligowani do przeczesywania sieci w poszukiwaniu choćby kąska nowych wieści.

I taki „kąsek” nadszedł właśnie z dość nieoczywistej strony. Ned Luke znany z roli Michaela De Santa z GTA V rozmawiał z Larrym Lawtonem. Host programu przedstawił aktora jako „Michaela z Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto VI”. Aktor czuł się zaskoczony, a fani nie wiedzieli, czy to zwykłe przejęzyczenie, niesprawdzona informacja, czy coś potwierdzonego.

Nie jestem w… nie jesteśmy w… GTA VI to obecnie nieznane rzeczy. Żeby było jasne

– mówił zakłopotany aktor

Jak więc widać – nie ma ani potwierdzenia, ani zaprzeczenia. Oznacza to tym samym, iż fani wierzą, że ich uwielbiana postać powróci, choćby w formie jakiegoś krótkiego cameo. Nie radzę jednak zbytnio ufać tym domysłom, bo mogą być właśnie tym – domysłami.

Co ciekawe, Ned Luke niedawno padł ofiarą okrutnego pranka ze strony widzów swojego streamu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie