Zwiastun GTA VI bije kolejne rekordy. Fani nie mogą przestać go oglądać

GTA VI - fani nie mogą przestać oglądać zwiastuna. Bije kolejne rekordy
Newsy PC PS5 Xbox Series

Fani serii Grand Theft Auto chyba nie mogą przestać oglądać zwiastuna GTA VI. Film na YouTube bije kolejne rekordy wyświetleń i lajków.

Piosenka z trailera stała się z miejsca hitem końca roku, a znane osobistości (no, może nie aż tak „znane”, ale jednak niegdyś medialne) mają pomysły, jak wzbogacić się na nowym pomyśle Rockstar Games. Nic dziwnego, w końcu mówimy o zwiastunie, który bije wszelkie rekordy popularności. Takiego sukcesu z pewnością nie spodziewali się nawet twórcy.

A jeżeli natomiast spodziewali się, to gratuluję im wyobraźni, bo chyba ciężko sobie wyobrazić zwiastun gry, który w niecałe dwa tygodnie od premiery przekracza magiczną barierę 150 milionów wyświetleń. Tak, dobrze przeczytaliście. Trailer wyświetlono ponad sto pięćdziesiąt milionów razy! To gigantyczna liczba, a przecież wcale nie oznacza, że to koniec.

Fani pewnie nie mogą przestać analizować i oglądać zwiastuna, co po części nie dziwi, bo czekali na ten moment od wielu lat. W momencie pisania tego artykułu zwiastun ma 152 mln wyświetleń, a od jego premiery minęło 13 dni. W okrągłe dwa tygodnie ma szanse na przekroczenie kolejnej granicy.

Jakby tego było mało, nowa gra od Rockstar Games zebrała ponad 10 mln „lajków”. Znaczy, że się podoba. Co? Jeszcze nie widzieliście GTA VI? Nie wierzę, ale w razie czego zapraszam do seansu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie