GTA V – mamy nowe szczegóły dotyczące wersji na PC

Na serwisie Steam pojawiła się karta gry Grand Theft Auto V. Czego się dowiedzieliśmy?

Oprócz potwierdzenia wcześniejszych informacji dotyczących grafiki oraz świata gry (pisaliśmy o tym tutaj, był również pierwszy TRAILER), zdradzono np., że odświeżone GTA V doczeka się zmian w sztucznej inteligencji. Można się tylko domyślać, że chodzi o przechodniów, którzy będą teraz bardziej rozgarnięci niż w edycji gry na PlayStation 3 i Xbox 360.

Co jeszcze? Przeglądając kartę gry możemy się dowiedzieć, że gracze będą mogli przenieść swoje obecne postacie z Grand Theft Auto Online na wybraną platformę PlayStation 4, Xbox One lub PC. Wcześniej mieliśmy potwierdzenie, że dotyczy to jedynie konsol.

Ponadto w dniu premiery na PC w Grand Theft Auto Online dostępna będzie cała opublikowana do tej pory zawartość oraz wszystkie możliwości rozgrywki, m.in. nowe uzbrojenie, pojazdy, posiadłości oraz opcje zmiany wyglądu bohatera.

Poprawione GTA V – tak jak pierwowzór – będzie również spolszczone (napisy). Serwis Steam potwierdził, że data premiery tytułu, to jesień tego roku. Na razie nie możemy składać zamówień przedpremierowych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: