[E3 2014] GTA 5 potwierdzone na PC oraz konsole nowej generacji! Kiedy premiera?

[E3 2014] GTA 5 potwierdzone na PC oraz konsole nowej generacji! Kiedy premiera?
E3 2014 Hot! Newsy PC PS4 Targi E3 XOne
gta-5Na tę wiadomość czekaliśmy w napięciu. W końcu Sony potwierdza - jesienią zagramy w GTA 5 na PlayStation 4. W tym samym czasie gra wyjdzie na PC oraz Xboksa One.
- Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xboksa One i PC w pełni wykorzysta moc systemów nowej generacji, aby zapewnić niesamowite doświadczenia w otwartym świecie gry - zapewnia studio Rockstar. Podczas konferencji na targach E3 podkreślono, że postępy i postacie z wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 będziemy mogli bez problemu przenieść do edycji szykowanej na PS4. Na razie nie wiadomo, czy taka możliwość pojawi się przy wersji na Xboksa One. Rockstar obiecuje, że odświeżone GTA 5 będzie obsługiwało wysokie rozdzielczości ekranu. Dostaniemy lepszej jakości tekstury, a na ulicach Los Santos pojawi się więcej samochodów oraz przechodniów. Ponadto zmiany zauważymy w systemie pogody oraz oświetlenia. Ma być jeszcze bardziej realnie.

GTA 5 - w końcu na PC, PS4 oraz Xboksie One!

To jednak nie wszystkie nowości w odświeżonym GTA 5 na PC oraz konsole nowej generacji. Producenci wspominają o poprawionym systemie uszkodzeń oraz możliwości zapolowania na nieobecne we wcześniejszych edycjach GTA 5 gatunki zwierząt. Oprócz tego czeka na nas sporo nowych misji, rodzajów broni i pojazdów.

Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie