Aktualizacja GTA The Trilogy The Definitive Edition już na konsolach. Ogrom bugów gryzie piach

GTA Trilogy The Definitive Edition - postacie z oryginalnej trylogii gry obok siebie
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

O stanie premierowym GTA The Trilogy The Definitive Edition mówiło i pisało się do tej pory wiele, niestety, nie za wiele dobrego. Na szczęście twórcy wzięli do serca słowa graczy i wydali aktualizację na konsolach. Co takiego łata patch 1.02?

Niektóre poprawki znajdziecie tylko na konkretnych sprzętach, a część wyłącznie w wybranych grach z trylogii. Jednak na wszystkich platformach można spotkać się z poprawieniem kolizji w grze, zalepieniem „dziur w mapie”, a także poprawieniem działania kamer, która mogła przenikać przez obiekty.

Pozbyto się też bugów związanych z wyświetlaniem tekstu, a także usunięto masę niewłaściwie umieszczonych modeli. Pod deweloperskie dłuto (a może apteczkę w tym przypadku?) wzięto również cutscenki, w których nie zawsze poprawnie animowali się bohaterowie. Mieliście zapętlone audio w dialogach albo po prostu się nie odtwarzało? To już powinna być przeszłość.

Oczywiście aktualizacja 1.02 GTA The Trilogy The Definitive Edition poprawia znacznie więcej rzeczy. Rockstar udostępnił pełną listę zmian w tym miejscu, więc jeśli jesteście ciekawi pozostałych ulepszeń, zachęcam zapoznać się i z wymienioną listą.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie