Rockstar nie zapomina o posiadaczach GTA The Trilogy The Definitive Edition

GTA The Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Rockstar Games nie zapomina o posiadaczach GTA The Trilogy The Definitive Edition. Do produkcji niedługo trafią kolejne wyczekiwane usprawnienia.

Konkretów nie ujawniono, ale ogłoszono, że aktualizacje pojawią się w przyszłym tygodniu na wszystkich platformach. Jeśli nadal gracie w odnowione GTA i mierzycie się z problemami, być może najbliższy patch je rozwiążę.

W przyszłym tygodniu pojawią się nowe poprawki dla Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition na wszystkich platformach. Doceniamy cierpliwość i wsparcie społeczności.

– informuje Rockstar Games na Twitterze

Pomimo sporych problemów, odświeżona trylogia GTA sprzedała się lepiej niż oczekiwał wydawca. Produkcja Grove Street Games utrzymywała się przez dłuższy czas na listach bestsellerów. Choć recenzje nie były przesadnie pozytywne, gracze chętnie zaopatrywali się w klasyczne odsłony Grand Theft Auto w nowym wydaniu.

W międzyczasie produkcje otrzymały sporo poprawek. Deweloperzy zabrali się za łatanie problematycznych elementów odświeżeń i miejmy nadzieję, że kolejne patche wyeliminują resztą bolączek gier.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie