GTA Online za darmo na PS5 od premiery. Rockstar przypomina o ekskluzywnej promocji

GTA Online - postać
PS5

Odświeżona wersja GTA Online będzie dostępna zupełnie za darmo przez ograniczony czas, ale tylko dla posiadaczy PS5. I to już od dnia premiery!

Rockstar nie próżnuje i sypie szczegółami na temat nowego wydania GTA V.

GTA Online za darmo dla posiadaczy PS5

Niedawno Rockstar Games postanowiło w dość zaskakujący sposób zapowiedzieć GTA VI. O zapowiedzi przeczytacie więcej w tym miejscu. Jednocześnie poznaliśmy także datę premiery GTA V w wersji na PS5 i Xbox Series. Jakby tego było mało – posiadacze jednej z tych konsol dostaną samodzielne Online za darmo.

Rockstar na swoim blogu potwierdził, że nowe wydanie piątej części serii Grand Theft Auto zadebiutuje już 15 marca. Doczekamy się usprawnień graficznych, w tym trybu 60 FPS oraz możliwości wykorzystania technologii ray tracing. Tego samego dnia możemy spodziewać się także premiery next-genowego GTA Online.

Tytuł będzie dostępny za darmo dla posiadaczy PlayStation 5 przez pierwsze trzy miesiące od premiery.

W momencie premiery zadebiutuje nowa, samodzielna wersja GTA Online na PlayStation 5 i Xbox Series X i S – dostępna za darmo przez pierwsze trzy miesiące dla graczy na PlayStation 5 – nowi gracze będą mogli łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej poznać wszystko, co GTA Online ma do zaoferowania.

– ogłasza Rockstar Games

Darmowy Online może stanowić dość dobry chwyt marketingowy. Posiadacze konsol obecnej generacji będą mogli za darmo przetestować nowości, dzięki czemu przekonają się, czy warto jeszcze raz inwestować w klasyczną pozycję i poświęcać jej jeszcze więcej czasu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie