Znamy datę premiery GTA V na PS5 i Xbox Series X oraz S. Potwierdzono kolejne nowości

Trevor bawi się zapalniczką w GTA V
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Rockstar Games potwierdziło datę premiery GTA V w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Wbrew plotkom produkcja nie zaliczy opóźnienia i zadebiutuje już w marcu.

Premierę GTA V w next-genowym wydaniu wyznaczono dokładnie na 15 marca. Przy okazji Rockstar Games zapowiedziało kilka nowości, które trafią do gry.

Grand Theft Auto V i GTA Online mają zyskać ulepszenia związane ze stroną wizualną. Gry zadziałają w paru trybach graficznych. Zaoferują przy tym maksymalną rozdzielczość wyświetlanego obrazu 4K i płynność do 60 klatek na sekundę.

Piąte Grand Theft Auto w wersji next-geny zaoferuje też kilka nowości w oprawie. Rockstar Games wymieniło między innymi ulepszenia odległości rysowania mapy, tekstur, wsparcie HDR, ray-tracingu i szybkie wczytywanie gry.

Jeśli chodzi o mniej oczywiste nowości, gra skorzysta też z funkcji haptycznych PS5, dźwięku 3D i paru innych opcji, które otrzymaliśmy wraz z nową generacją konsol. W tytule pojawi się także ekskluzywna dla nowej generacji konsol zawartość.

Nowa wersja Grand Theft Auto V pierwotnie miała ukazać się w listopadzie zeszłego roku, jednak Rockstar Games przesunęło premierę. Miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez opóźnień.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie