Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 naśladuje Forza Horizon 4. Genialny zwiastun

W październiku tego roku na komputery PC oraz konsole Xbox One wjedzie Forza Horizon 4. Jeśli chcecie zobaczyć, jak nowa odsłona słynnej serii wyścigowej wyglądałaby w GTA 5, zapraszamy na naprawdę świetnie wykonany trailer.

YouTube’r posługujący się pseudonimem RavenwestR1 jest specjalistą od przerabiania zwiastunów różnych gier wyścigowych na silniku GTA 5. W poprzednich latach widzieliśmy zwiastun Forza Horizon 2 oraz 3 w Los Santos, więc naturalną koleją rzeczy jest odtworzenie w popularnej grze od Rockstar nadchodzącej Forza Horizon 4. Jako materiał wyjściowy posłużył tutaj zwiastun wyścigów przedstawiony podczas targów E3 2018.

Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych tytułów

Podobnie jak przy innych materiałach, tak i w tym najnowszym RavenwestR1 wykazał się niezwykłym talentem i precyzją w odtworzeniu scen z trailera Forza Horizon 4. Autor posłużył się przy tym kilkoma modami do GTA 5, by osiągnąć oczekiwany efekt (lista modów w opisie filmiku na YouTube).

Dajcie znać, jak podoba się Wam przeróbka zwiastuna. Zaraz pod nim przypominamy poprzednie, równie ciekawe przenosiny Forzy do GTA 5.

Forza Horizon 4 – zwiastun odtworzony w GTA 5

Wcześniejsze materiały od RavenwestR1:
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%