Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – nowy mod na grafikę ma zatrzeć granicę między fantazją a rzeczywistością [WIDEO]

Mody do GTA 5 wciąż kwitną, lecz mało który robi takie wrażenie, jak nadchodzący NaturalVision Evolved. Zerknijcie, jak zyska grafika w tytule od Rockstar.

Temat poprawiania grafiki w GTA 5 wystartował kilka lat temu, wraz z premierą gry na komputerach PC. Od tego czasu wielu modderów zmaga się z materią, lecz niewielu może zaoferować taki poziom, jaki zobaczycie na poniższym zwiastunie.

GTA 5 – grafika – fotorealizm

NaturalVision Evolved to ulepszona wersja starszego moda NaturalVision. Na razie projekt znajduje się w early access i mają do niego dostęp osoby wspierające twórców na Patreonie kwotą przynajmniej 10 dolarów miesięcznie. Po testach, mod zostanie jednak udostępniony publicznie i będzie można go pobrać za darmo.

Co wprowadzi NaturalVision Evolved? Sporo zmienia się w oświetleniu, które chyba najbardziej wpływa na efekt oczekiwanego fotorealizmu. Do tego mamy ulepszone tekstury, efekty pogodowe oraz inne bajery. Wszystko po to, by – jak tłumaczy grupa pracująca nad modem – zatrzeć granicę między fantazją a rzeczywistością. Całość prezentuje się naprawdę świetnie.

Przypominamy, że GTA 5 można obecnie pobierać za damo w wersji na PC. Jak to zrobić i gdzie? O wszystkim pisaliśmy w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się