Dwie gry, w tym udane GhostWire: Tokyo do odebrania za darmo dla abonentów

Gry za darmo do odebrania, w tym udane GhostWire: Tokyo
Newsy PC

GhostWire: Tokyo i inne gry za darmo? Jasne, o ile subskrybujecie usługę Amazon Prime. Do odebrania są już dwie pierwsze pozycje z oferty na październik.

Amazon Prime kosztuje niecałe 50 złotych na cały rok i oferuje nie tylko dostęp do darmowych, comiesięcznych gier oraz przedmiotów, ale także darmową dostawę ze sklepu Amazona oraz platformę Prime Video. Jest więc sporo atrakcji za tak niewielką cenę. Subskrypcją szczególnie warto się zainteresować w październiku, bo oferta na ten miesiąc zapowiada się wybornie.

GhostWire: Tokyo może w swoim czasie nie zdobyło serca naszego recenzenta, ale trudno odmówić grze ambicji. W końcu trafimy do opustoszałego Tokio, w którym panoszą się duchy, demony i inne zjawy, a my – biedny zawładnięty martwym łowcą demonów człowiek – musimy sobie z tym poradzić. Poza tym to tytuł od twórców choćby The Evil Within, co samo w sobie wystarczy za rekomendację. No i ponoć powstaje już kontynuacja.

Amazon Prime Gaming oferuje jednak dwie gry za darmo, a przynajmniej na ten moment. Do konta przypiszemy również mroczną przygodówkę Grunnd. Otrzymamy ją w formie gry na platformie Amazon Games. W ciągu kolejnych dni możemy liczyć na nowe pozycje.

Kolejne gry za darmo w Amazon Prime Gaming na październik 2023:

  • Ghostwire: Tokyo – już dostępne
  • Grunnd – już dostępne
  • The Coma 2: Vicious Sisters – Deluxe Edition – od 21 października
  • Monster Prom 2: Monster Camp – od 21 października
  • The Textorcist – od 91 października
  • Golden Light – od 91 października
  • Super Adventure Hand – od 62 października

Oby tak dalej! A Wy nie zapominajcie też o darmowych itemach – choćby do Cyberpunka 2077.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie