Gigantyczny wyciek gier Bethesdy. Fallout 3 Remaster, Dishonored 3, nowy DOOM, TES VI i więcej

Bethesda - wielki wyciek gier, w tym TES VI, Dishonored 3 i więcej
Newsy PC Xbox Series

Bethesda szykuje mnóstwo premier, a dzięki nowym dokumentom dowiedzieliśmy się, jakich gier można się spodziewać. Jest naprawdę mocarnie.

Niedawno Bethesda wydała Starfield (tutaj znajdziecie naszą recenzję!), które okazało się gigantycznym hitem. To oczywiście nie koniec, bo wiemy jeszcze o kilku innych potencjalnych bestsellerach. Firma obecnie zajmuje się nową grą o Indianie Jonesie, podobno MachineGames robi też nowego Wolfensteina, wiemy też o The Elder Scrolls VI. A to dopiero początek!

Dokumenty, które trafiły do internetu w związku z analizą FTC zdradziły nam przedwcześnie wiele ciekawych informacji. Wiemy, że firma planuje wydanie nowego Xbox Series X. Do tego spodziewać się należy 10. generacji i to w 2028 roku. Jakby tego było mało, istnieje spora szansa na handheld od Microsoftu. Jeśli jednak nie obchodzą Was konsole, a gry, też znalazło się coś dla Was.

Dokumenty związane z Bethesdą (za ResetEra) trafiły do sieci. W jednej sekcji znajdziemy tabelkę przedstawiającą pozycje, nad którymi pracuje legendarny producent i wydawca. Rozpiska pokazuje nie tylko zapowiedziane pozycje, ale i takie, o których nic nie widzieliśmy. Jakie to tytuły?

Betheda – wyciek niezapowiedzianych gier:

  • Oblivion Remaster
  • Fallout 3 Remaster
  • Ghostwire: Tokyo 2
  • DOOM Year Zero
  • Dishonored 3
  • Nowa gra na licencji
  • Project Platnium
  • Project Kestrel

Oprócz tego znajdziemy wzmianki o TES VI, Indianie Jonesie, DLC do Starfield i dość sporej liczby rozszerzeń do innych gier. Ba, firma nawet planuje już rozszerzenia do gier, które nie zostały nawet zapowiedziane. Oczywiście powyższe daty premier są już dziś raczej nieaktualne.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie