Wiemy, jakie gry zgarniemy za darmo w Epic Games Store za tydzień. Coś dla fanów GTA

Gry za darmo w Epic Games Store za tydzień - coś dla fanów GTA
Newsy PC

Nowe gry za darmo w Epic Games Store można pobierać już teraz, a za tydzień dostaniemy kolejne pozycje. Warto na nie czekać, bo to świetne produkcje.

Epic Games Store nie przestało rozdawać nam kolejnych gier za darmo. Nowe pozycje są już do odbioru od wczoraj, ale poznaliśmy tym samym zestaw nowych tytułów w przyszłym tygodniu. Jest naprawdę nieźle, szczególnie dla fanów GTA poszukujących niezobowiązującej, nieco odmóżdżającej rozrywki.

Gry za darmo w Epic Games Store

Od wczoraj do konta przypisać możemy ciekawe, acz wyraźnie słabsze pozycje niż wcześniej. Tym razem padło na Fort Triumph oraz RPG in a Box. To pierwsze jest bardzo ciekawą hybrydą turowego systemu walki rodem z XCOM z eksploracją świata zaczerpniętą z serii Heroes of Might & Magic. RPG in a Box to z kolei swego rodzaju platforma do budowania własnych niezależnych RPG-ów, w które potem możemy grać.

Za tydzień czeka nas nieco ciekawszy zestaw, szczególnie dla fanów nieco bardziej “wysokobudżetowych” pozycji. Wtedy bowiem na Epicu ukaże się  Saints Row IV: Re-Elected, które od razu będzie dostępne do pobrania bez żadnych opłat. Tytuł z 2013 roku może i nieco “trąci myszką”, ale wciąż jest wartą uwagi szaloną przygodą w świecie wyjętym z największych klisz twórców gier. Jako prezydent Stanów Zjednoczonych będziemy musieli rozwijać przestępczą organizację oraz walczyć z najeźdźcami z kosmosu. Klasyk.

Drugą dostępną pozycją ma być także Wildcat Gun Machine. To gra typu bullet hell, w której liczy się przede wszystkim szybkość i zręczność. Będziemy eksplorować podziemne lochy, pokonując po drodze szalone liczby przeciwników. Przypominam również, że Epic szykuje świąteczne rozdawnictwo!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie