Dziś za darmo świetna gra w uniwersum Star Wars w Epic Games Store. Odbierzcie aktualne pozycje

Gra za darmo w uniwersum Star Wars w Epic Games Store
Newsy PC

Macie ostatni moment, aby odebrać z Epic Games Store Evil Dead: The Game. Dziś zmiana, nowa gra za darmo to Star Wars Squadrons, czyli nieco niedoceniony hit EA.

Dziś równo o godzinie 17:00 zmieni się oferta Epic Games Store na nową grę za darmo. Oczywiście wciąż możemy odebrać aktualne pozycje, a są to dwie, naprawdę świetne gry. Dość powiedzieć, że jedną z nich jest Evil Dead: The Game, czyli może nieco niedoceniona, ale z pewnością udana wariacja na temat asymetrycznego horroru multiplayer. Dla fanów horrorów, Asha i dużej ilości krwi – pozycja obowiązkowa. Do tego warto również przypisać do konta Dark Deity, kolejną wariację na temat formuły jRPG-ów.

Gra za darmo w świecie Gwiezdnych Wojen

Na to wszystko mamy czas do godziny 16:59. Wtedy Epic zaserwuje kolejną darmową pozycję i jest nią tym razem Star Wars Squadrons. Być może w momencie premiery i w sumie po dziś dzień nie było o niej jakoś szczególnie głośno, ale wielu graczy nie wie, co traci. Sam jakiś czas temu odebrałem pozycję w ramach Amazon Prime Gaming, ale nie spodziewałem się tego, co otrzymam. To naprawdę udany „symulator latania” w świecie Gwiezdnych Wojen!

Potencjalnie mamy tutaj naprawdę sporo zabawy, bo czeka nas cała kampania dla pojedynczego gracza, a w zasadzie to dwie. Wcielimy się zarówno w pilota Nowej Republiki, jak i Imperium. Będziemy latać na maszynach znanych z filmów, prowadzić kosmiczne bitwy, wykonywać kolejne misje i poznawać zaskakująco solidną fabułę. Tym razem nie jest to wyłącznie pretekst do walk w przestrzeni kosmicznej, co może być nieco zaskakujące.

Oczywiście otrzymamy również dostęp do solidnych trybów multiplayer, w których po dziś dzień można spotkać całkiem sporo graczy. Liczne opcje customizacji, ciekawe tryby i całkiem solidnie zaprojektowane mapy szczególnie zachęcają do zabawy. Ja się zaskoczyłem, więc może i Wy też zostaniecie wciągnięci w ten tytuł.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie