Ostatni moment na odebranie gier za darmo w Epic Games Store. Co dostaniemy dzisiaj?

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś nowe darmówki, co dostaniemy?
Newsy PC

Nowe gry za darmo w Epic Games Store już dzisiaj, ale wciąż aktywna jest poprzednia oferta. Choć nie ma mowy o wielkich hitach, wciąż szkoda ją przegapić.

Ponownie przypominam o odebraniu wciąż dostępnych darmówek na Epicu. Ja wiem, że tym razem nie dostaliśmy wielkich hitów czy ponadczasowych klasyków, ale co z tego? To wciąż dwie bardzo udane pozycje, które z pewnością przełożą się na parę godzin relaksu po pracy czy w weekend.

Wspomnianymi pozycjami są dwie części serii Guacamelee!, czyli Guacamelee! Super Turbo Championship Edition oraz Guacamelee! 2. Zestaw w sam raz dla fanów platformówek, metroidvanii i castlevanii. Jeżeli pokochacie pierwszą część, od razu możecie wskoczyć do drugiej. Przede wszystkim na uwagę zasługuje sam pomysł oraz grafika. Ręcznie rysowane lokacje dopełniają tylko klimatu gry osadzonej w kulturze meksykańskiej. No i mamy też kooperację dla dwóch graczy maksymalnie.

Nowe gry za darmo w Epic Games Store

Powyższe tytuły odbierzecie do dziś, do godziny 17:00. Wtedy to oferta zmieni się na nową, kiedy to do konta przypiszemy pakiet do Idle Champions of the Forgotten Realms oraz The Hunter: Call of the Wild. Pierwszy tytuł jest całkiem udanym połączeniem różnych uniwersów Dungeons & Dragons w formie gry strategicznej. Jeżeli już w niego gracie (jest dostępny free-to-play) z pewnością ucieszy Was fakt, że zestaw “Wulfgar’s Legends of Renown” dostaniemy dziś bez żadnych opłat.

Z kolei The Hunter: Call of the Wild to bodaj najbardziej znana i jedna z najlepszych gier o polowaniu w przepięknie wykreowanym, zróżnicowanym świecie. Wiecie – jak już polować, to najlepiej wirtualnie, prawda? Tytuł nie tylko prezentuje się okazale, ale oddaje graczom sporo narzędzi, w tym broni do polowania na wiele różnych zwierząt. Problem w tym, że większość z nich ukryta jest za płatnymi DLC, ale nawet bez płacenia będziemy mogli spędzić w grze trochę czasu. W sumie to nawet dużo, bo polowania potrafią być bardzo długie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie