Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gry na PS5 – Horizon Zero Dawn 2 przypadkiem potwierdzone. Nowy God of War też powstaje

Dzisiaj nieustannie krążymy wokół tematyki PS5 i jeszcze raz do niej powracamy. Tym razem sprawa dotyczy dwóch wielkich gier – Horizon Zero Dawn 2 oraz nowej części God of War.

Pisaliśmy już dzisiaj o usłudze PS Plus Premium, którą mamy rzekomo otrzymać na premierę PlayStation 5, było również o nowej sieciowej grze od Guerrilla Games i niewykluczone, że będzie to nowy Killzone. Wspominaliśmy też, że powiększenie studia nie przeszkadza, by w tym samym czasie deweloper zabrał się za Horizon Zero Dawn 2. I jak na potwierdzenie tej tezy, mamy… przypadkowe potwierdzenie sequela tytułu z Aloy w roli głównej. Oprócz tego w produkcji ma się znajdować również nowy God of War. Szykują się zatem dwie mocne gry na PS5 i oby wpadły w nasze ręce już na starcie konsoli.

Horizon Zero Dawn 2 i God of War na PS5

Od kilku godzin w sieci trwa wrzawa po słowach aktorki głosowej Janiny Gavankar, która udzielała się przy Star Wars: Battlefront II z 2017 roku (główna bohaterka Iden Versio) oraz w dodatku w dodatku do Horizon Zero Dawn, gdzie wcieliła się w Tatai. Aktorka została zapytana podczas Star Wars Celebration o grę z Aloy i po właściwej odpowiedzi dodała: To niesamowite, zaczekaj, aż zobaczysz sequel. Umrzesz – znam kilka tajemnic! Po prostu umrzesz.

Wypowiedziane słowa zostały zarejestrowane w formie wideo i ponoć były przez jakiś czas dostępne do zobaczenia w serwisie Twitch, lecz obecnie plik nie istnieje.

Jak czytamy na łamach portalu Gamepur, do sytuacji odniósł się jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy branży, czyli Jason Schreier z Kotaku. Skwitował on sprawę krótko: Nie chcę, byście otrzymali zbyt dużą dawkę szoku za jednym razem, ale będzie też nowy God of War.

Pamiętajcie jednak, że choć przedstawione w tym newsie informacje są w miarę wiarygodne, to jednak nieoficjalne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%