Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GRID 2019 za darmo do sprawdzenia na weekend

Jesteście gotowi na testowanie najnowszej odsłony GRID od Codemasters? Pobierajcie plik i odpalajcie silniki!

Posiadacze komputerów PC mogą uderzać na Steam i pobierać GRID. Tytuł jest dostępny do ogrywania za darmo przez 3 najbliższe dni. Po zakończeniu darmowego weekendu gra zniknie z Waszej biblioteki, nie zachowujemy jej zatem na zawsze.

Przypominamy, że GRID zadebiutował 11 października zeszłego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dostaliśmy do dyspozycji ponad 70 samochodów, w tym 911 RSR, Ferrari 488 GTE, Ford GT40 czy Pontiac Firebird Modified.

Wyścigi odbywają się na czterech kontynentach. Pojawimy się m.in. w Chinach (Szanghaj), Malezji (Sepang), Japonii (Okutama), Wielkiej Brytanii (Silverstone), Hiszpanii (Barcelona), Stanach Zjednoczonych (San Francisco i Indianapolis), Kubie (Hawana) oraz Australii (Sydney).

GRID to również system Nemesis, dzięki któremu możemy narobić sobie wrogów na trasie. Kiedy uderzymy w samochód przeciwnika, ten może się rozzłościć i zacząć obijać nasze auto przy każdej okazji, co zmniejszy szanse na wygraną. Nemesis uruchomi się tylko wtedy, kiedy na kogoś wjedziemy (a i to nie zawsze). Będzie to symbolizowane specjalną czerwoną ikonką przy nazwisku kierowcy tuż nad pojazdem. Jeśli natomiast przejedziemy wyścig bez zderzeń, nie narobimy sobie wrogów i oponenci nie będą na nas polować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się