Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GRID 2019 – tak działa system Nemesis w grze

Zapraszamy na nowy gameplay z GRID 2019, w którym zobaczymy nie tylko nową trasę, lecz również zapowiedziany przez Codemasters system Nemesis.

Już we wrześniu będziemy mogli odpalić silniki w GRID od Codemasters. Deweloperzy chcą zafundować nam agresywną jazdę bez trzymanki dzięki systemowi Nemesis, który pokazano na poniższym gameplay’u. Filmik prezentuje również kolejna lokację – Hawanę.

Czym jest wspomniany Nemesis? Mówiąc w skrócie – to zemsta. Kiedy uderzymy w samochód przeciwnika, ten może się rozzłościć i zacząć obijać nasze auto przy każdej okazji, co zmniejszy szanse na wygraną. Nemesis uruchomi się tylko wtedy, kiedy na kogoś wjedziemy (a i to nie zawsze). Będzie to symbolizowane specjalną czerwoną ikonką przy nazwisku kierowcy tuż nad pojazdem. Jeśli natomiast przejedziemy wyścig bez zderzeń, nie narobimy sobie wrogów i oponenci nie będą na nas polować.

Premiera GRID została zaplanowana na 13 września 2019 roku. Pościgamy się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, siadając za kierownicą ponad 70 samochodów, w tym 911 RSR, Ferrari 488 GTE, Ford GT40 czy Pontiac Firebird Modified.

Wyścigi odbędą się na czterech kontynentach. Pojawimy się m.in. w Chinach (Szanghaj), Malezji (Sepang), Japonii (Okutama), Wielkiej Brytanii (Silverstone), Hiszpanii (Barcelona), Stanach Zjednoczonych (San Francisco i Indianapolis), Kubie (Hawana) oraz Australii (Sydney).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%