Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Gran Turismo 7 na PlayStation 5 z trybem kampanii!

Najwidoczniej głosy fanów serii Gran Turismo zostały wysłuchane. Oto Gran Turismo 7 na PlayStation 5.

W trakcie dzisiejszego pokazu, Sony zdecydowało się zaprezentować nie tylko wygląd konsoli, ale także kilka świetnie zapowiadających się gier ze znanych serii. Jedną z nich jest Gran Turismo 7.

Przedstawiony został gameplay, który być może nie prezentuje do końca potencjału kolejnej generacji, ale i tak robi dobre wrażenie. Najważniejsze jednak że Gran Turismo 7 na PlayStation 5 będzie mieć tryb kampanii, co zapewne ucieszy graczy lubiących grać w singla.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się