Wspaniała aktualizacja do Gran Turismo 7. Posiadacze PS5 zagrają nawet w 120 klatkach

Gran Turismo 7 nawet w 120 fpsach. Wspaniała aktualizacja wylądowała
Newsy PS4 PS5

Gran Turismo 7 dostało wreszcie niezwykle oczekiwaną aktualizację 1.31. Ta dodaje parę nowych samochodów i lokacji, ale najważniejszą nowością wydaje się wsparcie o wiele większej płynności na PS5.

Przepiękne Gran Turismo 7 cały czas dostaje nowe aktualizacje, choć zdecydowana większość z nich nie odznacza się niczym szczególnym. Zazwyczaj dostajemy drobne usprawnienia w samym działaniu gry, parę nowych pojazdów i ewentualne pejzaże do trybu fotograficznego. Teraz jednak Polyphony Digital zaskoczyło, bo nowa łatka wprowadza wielce oczekiwaną nowość dla posiadaczy PlayStation 5.

Zgodnie z długaśnym wpisem na blogu PlayStation, GT7 dostało już łatkę oznaczoną numerem 1.31. Nowy patch to przede wszystkim wsparcie dla 120 fps-ów. Opcja to dotyczy jedynie wersji gry na PS5, co raczej nie powinno być zaskoczeniem. Pamiętajcie jednak, że aby w pełni wykorzystać ten tryb, musicie posiadać odpowiedni sprzęt.

Gran Turismo 7 będzie obsługiwać do 120fps dzięki najnowszej aktualizacji 1.31. Wymagane jest PS5 i monitor obsługujący 120 Hz.

– dumnie głosi Sony

Oprócz tego dostaliśmy również kwitnące drzewo wiśniowe dla trybu Scapes. Znaczy, nie tylko to, bo jest też aż pięć nowych samochodów. Fani dostaną coś dość oczywistego jak Porsche Carrera GTS (904) ‘64, ale również i dość zaskakujący pojazd Toyota Alphard Executive Lounge ’18, będący japońskim “minivanem premium, który ewoluował w wysokiej klasy samochód luksusowy”.

Nowe pojazdy w Gran Turismo 7 dzięki aktualizacji 1.31:

  • Audi RS 5 Turbo DTM ‘19
  • Porsche 959 ‘87
  • Porsche Carrera GTS (904) ‘64
  • Toyota Alphard Executive Lounge ’18
  • Mazda Mazda3 X Burgundy Selection ’19 

Z okazji debiutu tak opasłej aktualizacji, dostaliśmy również jej zwiastun. Ten podsumowuje w ledwo 30 sekund wszystkie nowości.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie