Gran Turismo 7 z darmowym prezentem dla graczy. W sam raz na premierę filmu

Gran Turismo 7 z darmowym prezentem dla graczy na premierę filmu
Newsy PS5

W Gran Turismo 7 zadebiutował nowy samochód, który każdy gracz może odebrać za darmo. Pojazd pojawi się w filmie, którego premiera już w piątek.

Już 11 sierpnia 2023 roku na ekrany polskich kin trafi film Gran Turismo. Nasza recenzja tej produkcji pojawi się już niebawem, ale tymczasem Sony zachęca graczy do zainteresowania się kinowym debiutem. Wszystko za sprawą nowej aktualizacji do Gran Turismo 7, która dodaje parę ciekawych nowości oraz jedną szczególnie oczekiwaną.

Nowości w Gran Turismo 7

Łatka oznaczona numerem 1.36 to pięć nowych samochodów. Jeden z nich wydaje się odstawać od innych, bo mówimy o Nissanie GT-R Nismo GT3 ’18. To właśnie na ten samochód będziemy patrzeć przez znaczną część seansu. Jest to więc w pewien sposób jeden z jego głównych bohaterów. Co więcej, pojawi się również specjalny skin, dzięki któremu samochód w grze będzie wyglądał tak, jak ten w filmie. Nowy pojazd odbierzecie za darmo (bez wydawania kredytów w grze), ale macie na to czas do 28 sierpnia.

Oprócz tego do gry trafi również Chevrolet Corvette (C1) ‘58, Maserati MC20 ‘20, Toyota Ambulance Himedic ’21 oraz Toyota GR Corolla MORIZO Edition ‘22. Tak, dobrze przeczytaliście – dostaniemy nawet ambulans, którym będziemy mogli sunąć przez trasy dostępne w grze. Pomysł wydaje się kuriozalny, ale może jest jakiś sens w tym szaleństwie.

Film Gran Turismo powstał nie tyle na podstawie serii kultowych gier wyścigowych, ile opowiada prawdziwą historię Janna Mardenborough, który został wyłoniony spośród tysięcy graczy Gran Turismo i wziął udział w GT Academy. Tam sprostał stawianym wyzwaniom i finalnie został prawdziwym kierowcą wyścigowym.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie