Nowa aktualizacja do Gran Turismo 7 dodaje wyczekiwane przez fanów samochody i nie tylko

Gran Turismo 7 z aktualizacją 1.19. Oczekiwane samochody i nie tylko
Newsy PS4 PS5

Gran Turismo 7 wciąż się rozwija. Gra dostała nową darmową aktualizację o numerze 1.19. Tym razem twórcy dodali oczekiwane samochody.

Już dziś debiutuje nowa darmowa aktualizacja do Gran Turismo 7. Fani w większości cieszą się z dodania oczekiwanych maszyn, ale niektórzy zwracają uwagę na to, że tytuł potrzebuje więcej aktywności, a nie wyłącznie nowych modeli pojazdów. Trzeba jednak przyznać, że entuzjaści cyklu mogą i tak czuć się zadowoleni – do gry w końcu trafia oczekiwany Nissan Skyline Super Silhouette.

Na filmiku niżej znajdziecie dokładne przedstawienie nowości. Tym razem dostaliśmy trzy samochody (w tym wyjątkowe Maserati), a także dwie scenerie do trybu fotograficznego. Jakby nie patrzeć – standard darmowych aktualizacji GT7.

Nowe pojazdy w Gran Turismo 7:

  • Porsche 918 Spyder ‘13
  • Nissan Skyline Super Silhouette Group 5 ‘84
  • Maserati A6GCS/53 Spyder ‘54

Jeżeli natomiast uwielbiacie w wolnych chwilach fotografować swoje pojazdy na pięknych tłach z całego świata – możecie liczyć na nowe pejzaże z Japonii. Twórcy informują o dodaniu tła „Shikoku” i „Tomica Town”.

W ostatnim czasie twórcy i tak są zajęci organizowaniem zawodów w grze. W dniach 30 – 31 lipca odbędzie się Gran Turismo World Series Showdown 2022. Co więcej – wydarzenie ma być transmitowane na żywo z Austrii. Powróci możliwość obstawiania zwycięstw, co nagrodzi nas dodatkową walutą w grze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie