Gracze coraz bardziej sfrustrowani problemem z Call of Duty: WWII

Kolejna ważna rzecz do naprawienia?

Call of Duty: WWII rozsiadło się na rynku i początkowe problemy połączeń z serwerami zostały w miarę szybko ogarnięte przez Activision i Sledgehammer Games. Pozostaje jednak inna kwestia, nad którą wydawca i deweloper widocznie powinni się pochylić.

Problem nazywa się długi czas ładowania i jak możemy zobaczyć w tym wątku na forum Reddit, w ciągu ostatnich kilkunastu godzin ponad tysiąc osób podbiło temat, zatem wydaje się, że sprawa frustruje naprawdę wiele osób.

Premiery gier w listopadzie. 11 gier, których nie można przegapić

Gracze zgłaszają, że wczytywanie trybu wieloosobowego w Call of Duty: WWII trwa zbyt długo, podobnie jak opuszczanie gry. Jeden z użytkowników forum – posługujący się pseudonimem SaintDefault – odkrył w czym problem i jeśli mu wierzyć, wszystko przez… nowość w grze, czyli Sztab.

– Po każdej grze jesteś zmuszony do przeładowania całej mapy Sztabu, dlatego też wstępne ładowanie do trybu wieloosobowego i opuszczanie gry trwa tak długo na ekranie ładowania. Sztab ładuje się za każdym razem – wyjaśnia SaintDefault.

Dajcie znać, czy Waszym zdaniem czas ładowania w multi rzeczywiście jest zbyt długi. Żeby to obejść, deweloperzy musieliby zastosować opcję, by Sztab nie ładował się automatycznie, lecz tylko wtedy, kiedy chcemy zajrzeć do naszego centrum społecznościowego.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.