Gra na Steam zupełnie za darmo. Spieszcie się, nie zostało wiele czasu

Gra za darmo na Steam! Macie niewiele czasu | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Kolejna gra za darmo na platformę Steam to bardzo ciekawy tytuł science-fiction Space Crew: Legendary Edition. Odbierajcie już teraz!

Steam co chwilę rozdaje darmowe przedmioty do profilu, przeprowadza różnego rodzaju akcje, wyprzedaże i promocje, a czasami też rozdaje gry. Dziś rano pisałem o darmowym horrorze multiplayer, który przeszedł na free-to-play, a teraz jest jeszcze lepsze prezent. Gra za darmo, ale tylko jeśli zdążycie ją przypisać do konta.

Gra za darmo na Steam do pobrania już teraz!

Valve nie słynie z tak hojnego rozdawnictwa jak Epic Games Store, ale i tak raz na jakiś czas da się tam znaleźć coś ciekawego. I oczywiście darmowego, bo przecież o to chodzi. Nie wiem, czy gracze lubią coś bardziej od gier za darmo. Szczególnie jeśli mowa o tytule normalnie kosztującym 100 zł!

Space Crew: Legendary Edition to dość ciekawa, choć nieco niszowa pozycja science-fiction. Pozwala ona zostać kapitanem kosmicznego statku, wraz z opcją zarządzania załogą, a także z bardzo ważnym celem – uratowania galaktyki. Brzmi dumnie, choć tytuł ten może nie należy do najlepszych, nadal potrafi sprawić sporo radości fanom survivalowych gier strategicznych ze sporym akcentem na akcję.

Zwerbuj i wyszkol załogę, by poradzić sobie z coraz większym zagrożeniem ze strony armii kosmitów i androidów. Obroń Ziemię i zostań legendą galaktyki w Space Crew: Legendary Edition.

– czytamy w opisie gry

Jeśli jesteście zainteresowani, nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podać adres. Grę do konta przypiszecie za darmo poniżej.

Warto zaznaczyć, że oferta obowiązuje do 14 marca, do godziny 19:00. W teorii to dość sporo czasu, ale jeśli zapomni się odebrać prezent teraz, to potem możemy już o tym zapomnieć kompletnie. Dlatego polecam zrobić to czym prędzej!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie