Za darmo na Steam. Odbierajcie już teraz

Za darmo na Steam już teraz. Odbierajcie! | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa darmowa zawartość na Steam to akurat nie gry wideo. Nie musicie jednak czuć się rozczarowani, bo dostaniecie dodatki do profilu!

Ja wiem, że zapewne każdy jest spragniony darmowych gier wideo. Pamiętajcie jednak, że cały czas możecie odebrać bez żadnych opłat ostatniego gratisa z Epic Games Store. To dość wymagająca platformówką, ale też dziko satysfakcjonująca. Jeżeli jesteście zainteresowanie, warto udać się w to miejsce.

Jeśli jednak chodzi o Steam, nowe atrakcje za darmo nie dotyczą gier wideo. No, nie bezpośrednio, bo grami nie są. Każdy posiadacz konta na platformie Valve może odebrać aktualnie dodatki do swojego profilu bez opłat. Dla jednych może to zbędne pierdółki, a dla innych miłe urozmaicenie. W każdym razie przedmioty te dostępne są w Sklepie Punktów. Oczywiście nie musicie posiadać punktów, aby je zgarnąć.

Co wchodzi w skład rozdawnictwa? Gracze będą mogli ustawić sobie jeden z dwóch nowych, animowanych awatarów lub skorzystać z nowej, animowanej naklejki. Wszystkie pokazują nam wizerunki robota i dinozaura, co bezpośrednio nawiązuje do nowe wyprzedaży na platformie.

Festiwal Dinozaury kontra Roboty to dość dziwny pomysł na temat promocyjny, ale może jest w tym szaleństwie metoda? Dzięki temu gracze mogą sporo zaoszczędzić, nawet na największych tytułach w stylu Detroit: Become Human czy Horizon: Zero Dawn. Główną stronę promocji znajdziecie tutaj.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie