Gra całkowicie za darmo na Steam. Wcześniej trzeba było płacić

Gra za darmo na Steam. Wcześniej swoje kosztowała | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Zręcznościowa platformówka akcji Project Screwed to nowa gra za darmo na Steam. Wcześniej swoje kosztowała, ale teraz przeszła na free-to-play.

Raz na jakiś czas deweloperzy mniej popularnych gier (lub po prostu tych, które powoli konają) zdecydują się udostępnić je całkowicie za darmo. Project Screwed nie jest wyjątkiem, bo tytuł zebrał jedynie 7 recenzji na Steam. I co z tego, że są pozytywne?

Gra za darmo na Steam – nie trzeba płacić!

Kolejna gra, która przeszła na formułę free-to-play to bardzo ciekawa atrakcja dla wszystkich tych, którzy spędzają czas na graniu ze znajomymi, ale w jednym pomieszczeniu. Mowa bowiem o “kanapowo-kooperacyjnej” przygodzie w Project Screwed. Może nie jest to idealna gra co-opowa, ale dostarczy Wam sporo dobrej zabawy.

W tej stresującej grze kooperacyjnej dla 4 graczy podejmujesz się niebezpiecznego zadania wydobycia najrzadszego materiału w galaktyce – Rareium. Aby wykonać to zadanie, będziesz musiał współpracować z przyjaciółmi, aby przetrwać fale wrogów, chcących zniszczyć twoją bazę, starając się zarządzać zarówno czasem, jak i zasobami, aby spełnić wszystkie wymagania bazy.

– opisują twórcy na Steam

Wcześniej Project Screwed było dostępne za pieniądze. Nie kosztowało może wiele, bo historia cen steamdb pokazuje około 50 złotych, ale to i tak jakieś pieniądze są. Skoro więc nie było sensu ich wydawać, to może warto grę odebrać bez opłat? Stała się free-to-play, co oznacza, że w teorii nie musicie się martwić o to, że skończy Wam się czas na przypisanie jej do biblioteki. Jeśli jednak to zrobicie, powinna pozostać tam na zawsze.

Warto zaznaczyć, że tytuł wspiera klawiaturę i myszkę, ale twórcy polecają granie na kontrolerach Xbox. Po jednym na każdego gracza.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie