Kolejna gra za darmo na Steam. Wcześniej musieliśmy płacić

Gra za darmo na Steam. Wcześniej była płatna | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Steam ostatnio coś szaleje. W zasadzie to nie tyle platforma, ile deweloperzy. Demons Infernalize to kolejna gra za darmo dostępna w serwisie.

Demons Infernalize jest tytułem, który nie powie nic konkretnego żadnemu ani żadnej z Was. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo mowa o niezależnej i mało popularnej produkcji od dewelopera Dimitek. Zasady gry są proste, ale jednak zajmujące – to bullet hell z urokliwą, lecz pełną wybuchów grafiką, w którym wcielamy się w ogniowego ducha na magicznej planecie skutej lodem. Zadanie? Przetrwanie, rzecz jasna, głównie tabunów przeciwników.

Demons Infernalize to gra typu bullet hell survival z minimalistyczną rozgrywką. Walcz jako duch ognia na magicznej śnieżnej planecie. Przetrwaj tak długo, jak możesz, aż twoja dusza zgaśnie. Spal tych lodowych ludzi i ukończ poziomy, ulepszaj się, stań się prawdziwym ocalałym na magicznej śnieżnej planecie.

– czytamy w opisie gry

Tytuł ma “w większości pozytywne opinie”, co oznacza, że raczej nie powtórzy gigantycznego sukcesu gier w stylu Vampire Survivors. Niemniej i tak warto tytułem tym się zainteresować, bo właśnie przeszedł na model free-to-play. Do tej pory trzeba było za niego płacić, a kosztował ponad 20 zł (za SteamDB).

Nie jest to jedyna gra, która w ostatnim czasie przeszła na f2p. Gracze mogą skusić się również na Monstrum 2, a także przez ograniczony czas odebrać za darmo ciekawy tytuł science-fiction.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie