Dziś w Epic Game Store szalenie udana gra dla fanów horrorów. Są przecieki, co za tydzień

Gry za darmo w Epic Games Store. Wiemy, co będzie za tydzień
Newsy PC

Dziś w Epic Games Store dwie gry za darmo. Pozycje zostały potwierdzone tydzień temu, ale teraz pojawiły się przecieki o kolejnej ofercie Epica.

Epic Games Store cały czas rozdaje nam gry za darmo. Od pewnego czasu oferta jest naprawdę udana, a obecnie możemy do konta przypisać dwie ciekawe pozycje. Pierwszą jest chyba gra znana każdemu fanowi “taktycznej rozgrywki”, czyli Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Prócz tego możemy zyskać Alba: a Wildlife Adventure, które z pewnością przemówi do fanów znacznie spokojniejszego gameplayu. Dziś o godzinie 17:00 oferta zmieni się i tym razem jest naprawdę świetnie. No, przynajmniej ja Wam polecam z całego serca odebrać Evil Dead: The Game oraz Dark Deity.

Gry za darmo w Epic Games Store

To pierwsze znane jest chyba każdemu fanowi horrorów i kina klasy B. Obraz Sama Raimiego doczekał się już wcześniej gier (m.in. na PS2), ale teraz dostaliśmy naprawdę udaną wariację na temat asymetrycznych horrorów multiplayer oraz kooperacji. Czwórka ocalonych porusza się po całkiem sporym terenie (z miejscówkami znanymi z filmów!) i próbuje znaleźć wskazówki, aby ostatecznie zamknąć nieczystą księgę. Przeciwnik, czyli demon, musi myśleć przy tym stratgicznie i nie dopuścić do wygranej ocalonych.

Oprócz tego dziś odbierzemy również Dark Deity, czyli jRPG-a w klasycznym wydaniu z turowym podejściem. Za tydzień na Epicu pojawią się dwie kolejne gry za darmo – Star Wars: Squadrons oraz RPG in a Box. Źródłem tych przecieków jest billbil-kun z Dealabs, który rzadko w takich kwestiach się myli.

Star Wars: Squadrons to interesująca pozycja przede wszystkim dla fanów kosmicznych bitew z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wcielamy się w pilotów myśliwców bojowych. Do naszej dyspozycji oddano nie tylko całkiem rozbudowaną kampanię, ale również bardzo udane tryby multiplayer. Szczerze mówiąc to trochę szkoda, że swego czasu była to tak niedoceniona pozycja. Z kolei RPG in a Box to nawet nie tyle gra, co narzędzie pozwalające nam stworzyć własną grę opartą na voxelach.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie