Jednak nie Fallout. Epic Games zmienia kolejną grę za darmo

Gra za darmo zamiast trzech Falloutów. Epic zmienił plany | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Wedle wcześniejszych zapewnień, kolejnymi darmówkami miały być trzy gry z serii Fallout. Epic Games najwyraźniej zmienił plany na grę za darmo.

Klasyczny Fallout za darmo brzmi świetnie, ale tak się nie stanie. Przynajmniej teraz, bo nie wiemy, co w kolejnych planach ma Epic Games Store.

Jednak nie Fallout, a inna gra za darmo

Obecnie Epic Games Store oferuje zupełnie za darmo Dakar Rally, czyli wirtualną wersję najpopularniejszego rajdu terenowego na świecie. Tytuł ten może szczególnie przemówić do fanów gier wyścigowych, którzy odbiorą go bez opłat z tego miejsca.

Już wtedy było wiadomo, jakie kolejne produkcje odbierzemy z platformy. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, miała to być kolekcja kultowych tytułów z uniwersum Fallouta – pierwsza i druga część oraz spin-off Tactics. Teraz jednak nie ma już mowy o tych pozycjach, a zamiast nich widnieje jedna, zupełnie inna gra wideo.

Epic Games najpewniej zmienił plany i zdecydował się nie oferować jednak zestawu Falloutów, a piekielnie trudną i niezwykle ciepło przyjętą platformówkę Super Meat Boy Forever. To z kolei ucieszy fanów gier wymagających, ale nie ma jednak mowy o RPG-ach, które zdefiniowały gatunek. To nadal świetny indyk, ale niekoniecznie zadowoli graczy, którzy już wcześniej nastawili się na darmowe Fallouty.

Kolejna gra za darmo dostępna ma być od najbliższego czwartku, od godziny 17:00. Obecnie nie wiemy, czy trzy gry Fallout nadal zostaną oferowane klientom bez opłat, czy może firma kompletnie wycofała się z tego pomysłu. Trzeba więc czekać na więcej informacji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie