Odbierajcie świetną wyścigówkę za darmo. Wirtualny Rajd Dakar

Gra za darmo. Odbierajcie świetną wyścigówkę | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Dakar Desert Rally to nowa gra za darmo dostępna w ofercie Epic Games Store. To jedna z ciekawszych gier wyścigowych, dla fanów pustynnych zmagań.

Epic Games Store kusi kolejną darmówką. Ostatnio platforma rozdawała za darmo jeden z najlepszych i najbardziej wyjątkowych horrorów ostatnich lat, a obecnie oferuje dostęp do wirtualnej wersji kultowego Rajdu Dakar!

Epic Games Store – nowa gra za darmo

Dakar Desert Rally to świeża darmówka, która zadebiutowała oryginalnie w 2022 roku. Cieszy się raczej pozytywnym odbiorem, lecz na Steam ma “mieszane” opinie. Nie powinno to jednak zrażać fanów wirtualnych wyścigów. Skoro jest za darmo, to ciężko wybrzydzać, prawda?

W każdym razie tytuł ten zaoferuje nam rzekomo “największą grę o rajdach terenowych w historii”. Saber Interactive wydało duchowego następcę Dakar 18, czyli grę mocno skupioną na fizyce i przedzieraniu się przez trudne i niegościnne tereny. Dużym plusem jest także sieciowy tryb zmagań, w którym będziemy mogli stanąć do pojedynku rajdowego z innymi graczami ze świata.

Na odebranie tej pozycji macie tydzień, do następnego czwartku, do godziny 17:00. Wtedy też oferta zmieni się na nową. Gracze zupełnie za darmo odbiorą nie jedną, nie dwie, a trzy absolutnie kultowe i zmieniające gaming na zawsze pozycje RPG. Mowa o oryginalnych pierwszych grach z serii Fallout, czyli pierwszej i drugiej części, a także spin-offie Tactics.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie