Kolejna gra za darmo do odebrania. Kultowa pozycja o duchach

Gra za darmo na GOG-u. Kultowa pozycja o duchach
Newsy PC

Gra za darmo w GOG? Zawsze! Tym razem bez żadnych opłat możecie odebrać Ghost Master. Platforma przypomina też o trwającej wyprzedaży.

GOG niedawno rozdawał za darmo dość niszową, ale ciekawą produkcję. Rozdawnictwo wystartowało wraz z zupełnie nową wyprzedażą. Jest nią jesienna wyprzedaż, choć lato się jeszcze nie skończyło. Dość jednoznacznie daje to do zrozumienia, że ktoś w GOG-u nie może doczekać się, aż liście zaczną żółknąć i spadać z drzew.

W każdym razie na evencie przeceniono mnóstwo ciekawych pozycji, w tym m.in. serię Baldur’s Gate, Wiedźmina 3 czy nawet kultowe Vampire: The Masquerade (aby przygotować się na nową część). Teraz jednak oferta dostępnej gry za darmo się zmieniła i jest nią aktualnie Ghost Master.

Nie macie niestety wiele czasu na jej odebranie. Ghost Master przypiszecie bez opłat do 7 września, do godziny 15:00. Dlatego polecam się pospieszyć i cieszyć tą kultową strategią za darmo. Przypomniało mi to, jak chętnie ograłbym kolejną część, o ile kiedykolwiek mogłaby w ogóle się ukazać. W końcu mało która dzisiejsza gra pozwala nam zająć się biznesem “straszenia” mieszkańców nawiedzonych domów i innych przybytków.

Jest też inna gra za darmo! Pamiętajcie, że wciąż bez opłat możecie odebrać Cave Story+ z Epic Games Store. W tym wypadku macie czas do godziny 17:00 także 7 września.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie