Nowa gra za darmo na GOG-u. Rozpoczęła się wielka wyprzedaż

Gra za darmo na GOG. Rozpoczęła się wielka wyprzedaż
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna jest już do odebrania na platformie GOG. Celebruje ona początek nowej, jesiennej wyprzedaży na platformie.

Spokojnie – lato jeszcze trwa (choć zauważalnie słabnie), ale ktoś w GOG.com chyba bardzo nie może doczekać się jesieni. Rozpoczęła się bowiem jesienna wyprzedaż na platformie. Event potrwa do 11 września 2023, więc mamy sporo czasu, aby wybrać najlepsze promocje pośród setek przecen. Łącznie mamy w czym wybierać, bo katalog jest ogromny, a niektóre obniżki również imponują.

Aby zachęcić Was do przeglądania sklepu, GOG rozdaje też nową grę za darmo. Nie jest to może żaden hit, a raczej mało popularna pozycja, która jednak może znaleźć swoje grono odbiorców. Zupełnie bez opłat do konta przypiszemy Hero of the Kingdom II. To przygodówka z elementami RPG, która zabiera nas na piracką wyprawę po zaginioną siostrę. Dla fanów klasyki wydaje się wręcz pozycją obowiązkową. Grę odbierzecie w tym miejscu.

Postanowiłem nieco Wam pomóc i wybrałem parę najciekawszych promocji w sklepie GOG. Skupiłem się na udanych grach, a nie ich dacie wydania, więc niektóre pozycje mogą wydawać się nieco “stare”, choć z pewnością nadal są w pełni grywalne.

Najlepsze promocje w GOG (i gra za darmo):

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście sami zajrzeli na stronę promocji i wybrali najciekawsze okazje.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie